شهریور, 1394 | شارژ مستقیم همراه اول

خرید سیم‌کارت‌های رایتل با تخفیف ویژه با استفاده از بلیط‌های جشنواره فیلم فجر

اگر شما هم یکی از کسانی بودید که در امسال شرکت کردید و به تماشای فیلم‌های مورد علاقه‌تان نشستید، باید بدانید که با خرید بلیط‌های جشنواره، با یک تیر دو نشان زده‌اید؛ یعنی علاوه بر امکان تماشای فیلم‌ها، با استفاده از شناسه هدیه که رایتل روی بلیط‌ها چاپ کرده می‌توانید سیم‌کارت‌های رایتل را با یک تخفیف ویژه بخرید و از خدمات و مزایای آن لذت ببرید. اما جزئیات این طرح چیست و چگونه می‌توانید برای ثبت‌نام و خرید اقدام کنید؟

همان‌طور که در بالا گفتیم، روی بلیط‌‌های جشنواره فیلم فجر یک کد درج شده که به آن کد رایتل یا شناسه هدیه می‌گوییم. حالا شما اگر بلیط‌های جشنواره را دارید و بعد از تماشای فیلم آن را دور نیانداخته‌اید، می‌توانید با استفاده از این کد هر یک از سیم‌کارت‌های رایتل را که خواستید، با تخفیف بخرید. قضیه هم از این قرار است که بر مبنای زمان خرید، تخفیف بیش‌تر یا کمتری به شما تعلق می‌گیرد؛ یعنی تخفیف به‌صورت پلکانی است. رایتل برای استفاده از تخفیف‌ها، سه بازه زمانی مشخص کرده که در حال حاضر یکی از آن‌ها به اتمام رسیده است اما دو بازه دیگر هنوز قابل استفاده است. بازه اول زمان برگزاری جشنواره تا ابتدای اسفند بوده و اگر در این مدت اقدام به خرید هر یک از سیم‌کارت‌های رایتل می‌کردید، می‌توانستید از ۵۰ درصد تخفیف بهره‌مند شوید. بازه دوم از اول تا پانزدهم اسفند است و تخفیف این بازه، ۴۰ درصد است. بازه سوم هم از ۱۶ اسفند تا ۱۵ فروردین ۹۴ در نظر گرفته شده و اگر در این بازه مراحل ثبت‌نام و خرید سیم‌کارت را انجام دهید، می‌توانید از ۲۵ درصد تخفیف بهره‌مند شوید. برای خرید هم دو راه دارید؛ یا می‌توانید از طریق سایت رایتل و مراجعه به صفحه طرح ویژه جشنواره فیلم فجر ثبت‌نام کنید و یا اینکه به یکی از فروشگاه‌های رایتل سر بزنید و خریدتان را حضوری انجام دهید. مدارکی هم که باید همراه‌تان باشد این‌ها هستند: اصل کارت ملی یا شناسنامه جدید عکس‌دار، کپی کارت ملی یا شناسنامه جدید عکس‌دار و بلیط جشنواره فیلم فجر.

لیست محصولات و خدمات رایتل

محصولات قیمت مصوب قیمت در بازه اول قیمت در بازه دوم قیمت در بازه سوم
سیم‌کارت دائمی ۱۲۰٬۰۰۰ تومان ۶۰٬۰۰۰ تومان ۷۲٬۰۰۰ تومان ۹۰٬۰۰۰ تومان
سیم‌کارت اعتباری ۲۰٬۰۰۰ تومان ۱۰٬۰۰۰ تومان ۱۲٬۰۰۰ تومان ۱۵٬۰۰۰ تومان
سیم‌کارت دیتا+ بسته سه‌ماهه اینترنت پایه ۸۷٬۶۸۰ تومان ۴۳٬۸۴۰ تومان ۵۲٬۶۰۸ تومان ۶۵٬۷۶۰ تومان
سیم‌کارت دیتا+ بسته سه‌ماهه اینترنت حرفه‌ای ۱۳۸٬۴۴۰ تومان ۶۹٬۲۲۰ تومان ۸۴٬۰۶۴ تومان ۱۰۳٬۸۳۰ تومان

جزئیات بسته‌های اینترنت سه‌ماهه

نام بسته سرعت حجم مدت اعتبار
اینترنت 3G پایه ۱۲۸ ۱۲ گیگابایت در ساعات عادی+
۱۲ گیگابایت در ساعات افت مصرف
۹۰ روز
اینترنت 3G حرفه‌ای ۱۰۲۴ ۱۵ گیگابایت در ساعات عادی+
۱۵ گیگابایت در ساعات افت مصرف
۹۰ روز

اگر علاقه‌مند به ثبت‌نام و خرید سیم‌کارت رایتل با شرایط بالا هستید، فقط چند نکته را به خاطر داشته باشید:

 • قیمت‌های فوق بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده محاسبه شده‌اند.
 • ساعات افت مصرف برای استفاده از خدمات اینترنت 3G بین ۲ تا ۸ صبح است.
 • سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری هدایای آغازین هم دارند که امکان بهره‌مندی از خدمات شبکه نسل سوم رایتل را به مدت ۳۰ روز به‌صورت رایگان برای شما فراهم می‌سازد.
 • به تمامی سیم‌کارت‌‌های ارائه‌شده در این طرح، یک سیم‌کارت هدیه هم تعلق می‌گیرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه طرح سیم‌کارت هدیه مراجعه کنید.
 • استفاده از کلیه هدایای بسته آغازین سیم‌کارت‌های رایتل (شامل تماس صوتی، پیامک و اینترنت) تنها در مناطق تحت پوشش شبکه نسل سوم رایتل (3G) امکان‌پذیر است؛ در مناطق خارج از پوشش‌دهی رایتل، استفاده از خدمات پایه شامل تماس صوتی، پیامک و اینترنت تحت پوشش خدمت رومینگ ملی (شبکه نسل دوم/2G اپراتورهای میزبان) و مطابق تعرفه‌های عادی شبکه رایتل (خارج از بسته) میسر است.
 • دریافت سرعت‌های بالاتر از ۱۲۸ کیلوبیت بر ثانیه، تابع ضوابط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است. جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه شرايط دريافت اينترنت پرسرعت سر بزنید.

در آخر یک نکته و آن هم اینکه ما نفهمیدیم این شناسه هدیه روی همه بلیط‌ها چاپ شده یا فقط روی یک سری از بلیط‌ها. به‌هرحال امیدواریم بلیطی که دست شماست، شناسه هدیه هم داشته باشد و تا دیر نشده بتوانید از مزایای این طرح استفاده کنید.


با طرح «روزهای گرم حرفی» همراه اول، هر روز یک ساعت مکالمه رایگان داشته باشید!

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که به‌علت مشغله کاری نیاز به برقراری تماس‌های متعددی با دوستان، آشنایان و همکاران‌تان داشته باشید و یا شرایط کارتان طوری باشد که بخش بزرگی از وظایف‌تان از طریق تلفن همراه و ارتباطات مبتنی بر آن انجام شود. در این صورت، بدون شک ناچارید هزینه زیادی برای استفاده از شبکه تلفن همراه بپردازید و این هزینه گاهی آن‌قدر سنگین می‌شود که شاید به‌سختی قادر به پرداخت آن باشید.

اگر شما هم جزء آن دسته از کسانی هستید که با مشکلاتی که در بالا گفتیم، دست و پنجه نرم کرده‌اید و از پرداخت قبض‌هایی با مبلغ بالا خسته شده‌اید، خواندن این مطلب بدون شک خوشحال‌تان خواهد کرد؛ چرا که قرار است از طرحی صحبت کنیم که چندی پیش آن را به اجرا گذاشته و با استفاده از آن می‌توانید صرفه‌جویی بزرگی در هزینه‌ها‌یتان داشته باشید و با پرداخت مبلغی ثابت، بسیاری از کارهای روزمره‌تان را سر و سامان دهید.

طرح «روزهای گرم حرفی» که از اول دی ماه ۹۳ آغاز شده و بنابر اطلاع همراه اول فعلاً تا پایان اسفند ادامه خواهد داشت، به این صورت است که با پرداخت ۱۰۰۰ تومان در هر روز، می‌توانید تا ساعت ۱۱ شب همان روز، با دوستان‌تان در شبکه همراه اول که شامل تلفن‌های همراه و تلفن‌های ثابت است، تماس بگیرید و ۶۰ دقیقه به‌طور رایگان مکالمه کنید. البته این را بگوییم که این طرح را باید به‌طور روزانه فعال کنید و ساعت شروع آن، ۷ صبح است. یکی دیگر از مزیت‌های این طرح هم این است که فرقی ندارد سیم‌کارت‌تان دائمی باشد یا اعتباری. این طرح برای همه شما که از سیم‌کارت‌های همراه اول استفاده می‌کنید، قابل استفاده است و به‌راحتی می‌توانید در آن ثبت‌نام کنید.

شرایط ثبت‌نام و استفاده از طرح «روزهای گرم حرفی»

 • همان‌طور که گفتیم، هر زمانی بعد از ساعت ۷ صبح هر روز، می‌توانید بسته روزهای گرم حرفی را فعال کنید. در این‌صورت بسته تا ساعت ۱۱ شب همان روز فعال خواهد بود. هم‌چنین ۶۰ دقیقه مکالمه رایگان از زمان فعال کردن بسته محاسبه می‌شود.
 • از ۶۰ دقیقه مکالمه می‏‌توانید طی چندین تماس استفاده کنید و نیازی نیست که حتماً یک تماس ۶۰ دقیقه‏‌ای داشته باشید.
 • شما در طول هر روز فقط یک‌بار می‌توانید این بسته را خریداری و فعال کنید؛ یعنی فقط یک‌بار می‌توانید از ۶۰ دقیقه مکالمه رایگان استفاده کنید.
 • تخفیف مشترک پس از زمان  ثبت‌نام  محاسبه می‌شود و بعد از فعال کردن بسته، تا زمان به پایان رسیدن۶۰ دقیقه همه تماس‌های شما با استفاده از بسته انجام می‌شود.
 • هزینه ثبت‌نام کاربران اعتباری و دائمی یکسان است و همه شما مشترکان همراه اول فقط باید ۱۰۰۰ تومان پرداخت کنید.
 • اگر می‌خواهید از طریق پیام کوتاه برای خرید بسته اقدام کنید، پس از ارسال پیام کوتاه به ۸۰۶۴ و دریافت پاسخ آن، می‌توانید بسته موجود را انتخاب کنید. اگر پیامک دریاف‌شده را با عدد ۱ پاسخ دهید، طرح برای شما فعال می‌شود.  هم‌چنین برا‌ی استعلام باقی‌مانده بسته عدد ۰ و برای راهنمایی عدد ۹ را به ۸۰۴۶ پیامک کنید.
 • اگر می‌خواهید بسته را از طریق کدهای دستوری فعال کنید، باید کد #۳۳۶*۱۱۱* را شماره‌گیری کنید و سپس طبق دستورالعملی که نمایش داده می‌شود، مراحل بعدی را انجام دهید.
 • با ارسال ۳۳۶۰ به درگاه پیامکی ۱۱۱ هم می‌توانید از وضعیت بسته آگاه شوید. هم‌چنین برای خرید بسته ۳۳۶۱ و برای دریافت راهنمایی ۳۳۶۹ را به شماره ۱۱۱ پیامک کنید.


با پردیس همراه اول، شبکه‌های تلویزیونی را روی موبایل خود تماشا کنید!

خیلی وقت‌ها پیش آمده که خانه نبوده‌اید و می‌خواستید از نتیجه بازی‌های فوتبال در حال پخش باخبر شوید. یا اینکه دوست نداشتید به‌هیچ‌وجه لذت تماشای برنامه محبوب‌تان را حتی در حین مسافرت‌های درون‌شهری یا برون‌شهری از دست بدهید. خب راه‌حل این‌ها چیست؟ دم دست‌ترین و بهترین راه‌حل این است که بتوانید شبکه‌های تلویزیونی را روی تلفن همراه‌تان تماشا کنید و برای این کار فقط به یک دستگاه گوشی هوشمند نیاز دارید که خوشبختانه امروزه بخش بزرگی از جمعیت در حال استفاده از آن هستند؛ و البته امکان اتصال به اینترنت پرسرعت که با استفاده از اینترنت نسل سوم یا ، این امکان هم برای همه شما که از سیم‌کارت‌های این اوپراتور استفاده می‌کنید، به‌سادگی فراهم شده است.

قضیه از این قرار است که همراه اول چندی پیش(در ایام نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۴) از سامانه‌ای با عنوان «» رونمایی کرده است که با استفاده از آن می‌توانید به دنیایی از محتوای هنری، سرگرمی، موسیقی، فیلم، برنامه‌های کاربردی موبایل، بازی، عکس، انیمیشن و کلیپ‌های آموزشی تصویری دسترسی داشته باشید. هم‌چنین همان‌طور که در مقدمه گفتیم، یکی از امکانات جالب توجه این سامانه، امکان تماشای شبکه‌های تلویزیونی به‌صورت زنده است. همچنین شما همراه اولی‌ها می توانید هر فیلم، موسیقی، و بازی را که دوست دارید به دوستان و آشنایان خود هدیه بدهید.

دسترسی به پردیس همراه اول از سه طریق «ورود به سایت mpardis.mci.ir از مرورگر گوشی یا تبلت دارای سیم‌کارت همراه اول»، «ورود به سایت pardis.mci.ir با مرورگر کامپیوتر شخصی» و «نصب اپلیکیشن پردیس همراه اول روی گوشی» امکان‌پذیر است. برای استفاده از امکانات پردیس همراه اول نیازی به پرداخت با کارت‌های بانکی و اینترنتی نیست و شما می‌توانید به‌سادگی از طریق پرداخت آسان به کمک روش‌های همیشگی شارژینگ همراه اول (قبض برای مشترکان دائمی و اعتبار برای مشترکان اعتباری) استفاده کنید.

جزئیاتی بیشتر در مورد پردیس همراه اول

وقتی با مرورگر گوشی تلفن همراه وارد سایت پردیس همراه اول می‌شوید، در بالاترین بخش نواری وجود دارد که از آن می‌توانید برای ثبت‌نام و یا ورود به حساب کاربری استفاده کنید.در بخش بعدی، نوار جستجو قرار دارد و پایین آن، میانبرهایی برای دسترسی به بخش‌های مختلف سایت همچون برگزیده‌های روز، اپلیکیشن، عکس، موسیقی و فیلم وجود دارد که از طریق آن‌ها می‌توانید پربازدیدترین موارد هر بخش را مشاهده کنید. در بخش بعدی، دسته‌بندی موضوعی سامانه قرار گرفته و از طریق آن می‌توانید به بخش‌های مربوطه هدایت شوید. نمای کلی صفحه نخست سامانه پردیس همراه اول را در تصویر روبه‌رو می‌بینید:

 ثبت‌نام در سامانه پردیس همراه اول

برای ثبت‌نام در این سامانه، اطلاعات زیادی نیاز نیست. فقط کافی است نام، نام خانوادگی، پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خودتان را در بخش‌های مربوط وارد کنید. سپس یک رمز عبور مناسب انتخاب کرده و آن را در دو خانه انتهایی فرم ثبت‌نام وارد کنید. حالا فقط کافی ست کد امنیتی را که در تصویر مشاهده می‌کنید، در کادر مخصوص آن بنویسید و دکمه ثبت‌نام را فشار دهید. حساب کاربری شما آماده است تا با استفاده از آن وارد سامانه شوید و از امکانات آن استفاده کنید.

علاوه بر این‌ها، در بخشی جداگانه از سایت امکان دانلود اپلیکیشن‌های ویژه همراه اول وجود دارد که در مطلبی جداگانه به معرفی آن‌ها می‌پردازیم. فقط به‌طور اجمالی بگوییم که یکی از این اپلیکیشن‌های پرکاربرد که برای تماشای فیلم‌ها و شبکه‌های تلویزیونی می‌توانید از آن استفاده کنید، اپلیکیشن «فیلم‌نت» است که به‌تازگی رونمایی شده و از همین‌جا می‌توانید آن را دانلود کنید و از خدمات و محصولاتی که در آن ارائه شده است بهره ببرید. برای دسترسی به این اپلیکیشن کافی است مطابق آن‌چه که در تصویر می‌بینید، روی بنر «اپلیکیشن ویژه همراه اول» کلیک کنید و سپس از لیست، اپلیکیشن فیلم‌نت را انتخاب کنید.


شارژ مستقیم رایتل و خرید شارژ رایتل با گوشی بدون نیاز به اینترنت

امکان و تهیه از گوشی موبایل از طریق کد ussd و بدون نیاز به اینترنت برای تمامی انواع گوشی‌ها فراهم شد.
دارندگان سیم‌کارت رایتل می‌توانند با شماره‌گیری کد #999*789* و زدن دکمه‌ی شماره‌گیری (دکمه سبز) از روی هر نوع گوشی با هر سیستم عاملی، شارژ مستقیم رایتل، یا  به صورت کد شارژ را انجام دهند.

چند نکته درباره خرید شارژ رایتل با گوشی با کد #999*789*

 • این کد از طریق سیم‌کارت‌های رایتل و ایرانسل قابل شماره‌گیری است.
 • نیاز به اینترنت ندارید.
 • روی هر نوع گوشی‌ (اندروید، آیفون، سیمبین، جاوا و گوشی‌های قدیمی) قابل اجرا است.
 • با این کد می‌توان شارژ رایتل، شارژ ایرانسل، و شارژ را هم به صورت مستقیم و هم به صورت کد شارژ خریداری کرد.
 • این کد هر دو امکان شارژ مستقیم و شارژ از طریق کد شارژ را برای شما فراهم می‌کند.
 • در صورتی که هر مشکلی در خرید شارژ از این طریق برای شما پیش اید، شماره تلفن پشتیبانی 89711111-021 جوابگوی شما است.آخرين مطالب


برچسب ها


امکانات و بخش های دیگر

Sitemap | Tags | | ALEXA