بهمن, 1392 | شارژ مستقیم همراه اول

برنده خودرو قشقايي مسابقه پيامكي ۶۰۹۰ مشخص شد

رنگی شارژ مستقیم را به صورت همراه اول در مراسم قرعه كشي يك دستگاه خودرو قشقايي مسابقه پيامكي ۶۰۹۰ برگزار و برنده آن مشخص شد.
به گزارش اداره كل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، عصر روز دوشنبه ۲۸ بهمن ماه روز قرعه کشی شارژ همراه اول و ایرانسل و تالیا و رایتل است که و ، در مراسمي با حضور جمعي از مديران همراه اول، شما عزیزان برای خرید شارژ مستقیم میتوانید از www.rangisharj.ir استفاده نمایید . سازمان ليگ فوتبال و نمايندگان نهادهاي نظارتي، جايزه ويژه مسابقه پيامكي انتخاب پرطرفدارترين تيم ليگ برتر فوتبال ايران قرعه كشي و آقاي محمد اميري با شماره تلفن۳۱***۰۹۱۸۷۶ برنده يكدستگاه خودرو قشقايي شد.
در مسابقه پيامكي پرطرفدارترين تيم ليگ برتر فوتبال ايران كه از طريق سامانه رسمي خدمات ارزش افزوده فوتبال ايران(۶۰۹۰) برگزار شد، فقط مشتركين همراه اول مي توانستند شركت كنند و فرصت عضويت ۶۰۹۰ و حضور در آن قرعه كشي تا پايان بازي نهايي جام حذفي فوتبال كشور كه روز جمعه ۲۵ بهمن ماه در كرمان برگزار شد و شارژ هزار تومانی و 1000 تومانی ایرانسل خریداری کنید ، تعيين شده بود.
سامانه ۶۰۹۰ كه تنها سامانه رسمي خدمات ارزش افزوده فوتبال ايران است، با همكاري همراه اول، فدراسيون فوتبال و سازمان ليگ فوتبال ايران، جهت ارائه خدمات فوتبالي به كاربران تلفن همراه كشور راه اندازي شده است.


همراه اول تنها اپراتور درجمع ۱۰ شركت برتر كشور

شارژ مستقیم همراه اول هم میتوانید به هر صورتی از رنگی شارژ در شانزدهمين دوره رتبه بندي شركت هاي برتر كشور از سوي سازمان مديريت صنعتي ايران، همراه اول مورد تقدير قرار گرفت.
به گزارش اداره كل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، شانزدهمين دوره رتبه بندي شركت هاي برتر ايران (IMI۱۰۰) صبح روز دوشنبه ۲۸ بهمن ماه در مركز همايش هاي بين المللي صداوسيما با حضور مهندس محمدرضا نعمت زاده وزير صنعت، معدن و تجارت، مهندس غلامرضا شافعي معاون وزير و رئيس سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران، علي كرمانشاه مديرعامل سازمان مديريت صنعتي ايران و جمعي از مديران بنگاه هاي اقتصادي كشور برگزار شد.
بر اساس اين گزارش مهمترين ويژگي رتبه بندي شركت هاي برتر ايران از سوي سازمان مديريت صنعتي، معرفي شركتهاي برتر ايران در ۲۴ گروه صنعتي و ۲۷ شاخص است كه هيچ سازمان و نهاد ديگر در كشور اين اطلاعات را استخراج و ارائه نمي دهد به هر صورتی همراه اول تنها اپراتور خرید همراه اول نیست اما شما شارژ اتوماتیک همراه اول و به صورت اتوشارژ اپراتور برتر دریافت و خرید کنید که بسیار مفید واقع خواهد شد.
در اين ارزيابي، همراه اول تنها اپراتور تلفن همراه كشور بود كه توانست در رتبه بندي هاي ۱۰ شركت اول قرار گيرد. اپراتور اول در تمامی شاخص ها از جمله درآمد، سود، ارزش بازار و خدمات ارزش افزوده اقتصادي بالاتر از ساير اپراتورهاي تلفن همراه كشور قرار گرفت.
بر اساس اين ارزيابي همراه اول در شاخص بالاترين ارزش افزوده اقتصادي، در بين يكصد شركت برتر ايران در جايگاه نهم قرار دارد.
در مراسم مذكور دكتر حميدرضا نيكوفر قائم مقام مديرعامل همراه اول لوح تقدير ويژه اين مراسم را از وزير صنعت، معدن و تجارت دريافت كرد.


انتخاب پرطرفدارترين تيم ليگ برتر با همكاري همراه اول

مسابقه انتخاب پرطرفدارترين سایت شارژ مستقیم همراه اول که برای خرید به کار میرود در تیم ملی برزیل انجام میشود اما در نظر داشته باشید که rangisharj.ir را از سرویس دریافت کنید . تيم فوتبال ليگ برتر ايران با همكاري اپراتور اول برگزار مي شود.

به گزارش اداره كل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، مسابقه پيامكي انتخاب پرطرفدارترين تيم فوتبال ليگ برتر ايران توسط سازمان ليگ و با همكاري همراه اول آغاز بكار كرده است.

در اين مسابقه پيامكي فقط مشتركين همراه اول مي توانند شركت كنند. همراه اولي ها مي توانند براي شركت در اين مسابقه، حرفG را به سامانه خدمات ارزش افزوده فوتبال ايران(۶۰۹۰) ارسال كنند پس از آن که از شماره تلفن کارت شارژ مستقیم را هزار تومانی و 1000 تومانی دریافت کرید اس ام اس خوبی ارسال کنید که از سرویس شارژ مستقیم همراه اول سیم کارت اعتباری استفاده خیلی خوبی انجام دهید و پس از دريافت فهرست ۱۶ تيم حاضر در ليگ برتر فوتبال، كد تيم مورد علاقه خود را به ۶۰۹۰ پيامك كنند.

در پايان اين مسابقه، همان طور كه قبلاً نيز وعده داده شده است، يكدستگاه خودرو قشقايي جهت اهداء به يكي از كاربران سامانه ۶۰۹۰ قرعه كشي مي شود.

فرصت عضويت در ۶۰۹۰ و حضور در اين قرعه كشي تا پايان بازي نهايي جام حذفي فوتبال كشور بين تيم هاي    مس كرمان و تراكتورسازي تبريز كه عصر روز جمعه ۲۵ بهمن­ ماه در كرمان برگزار مي شود، تعيين شده است.

تعرفه پيامك عضويت در سامانه مذكور ۷۵ تومان در نظر گرفته شده است.


شارژ مستقیم همراه اول پنج هزاری گردشگری

شارژ مستقیم همراه اول پنج هزاری بانک گردشگری هم مانند بسیاری از شارژ های مستقیم ایرانسل و همراه اول و تالیا میتواند به راحتی در رنگی شارژ سریع شارژ شود و سیم کارت اعتباری شما را به صورت شارژ هزار تومانی شارژ کند . بله این امکان برای خرید شارژ مستقیم همراه اول که هر روز رو به پیشرفت است فراهم شده تا کارت شارژ مستقیم همراه اول را به صورت کارت شارژ همراه اول و خرید شارژ همراه اول بانک گردشگری به مبلغ پنج هزار تومان دریافت و خرید کنید که بهترین نحوه برای گردشگری است . بله ما میتوانید برای راحتی هرچه تمامتر شما عزیزان از سایت rangisharj استفاده کنیم و شما را تشویق به خرید شارژ ایرانسل کنیم ولی پیشنهاد ما این است که خرید شارژ برای قرعه کشی 200 میلیونی همراه اول بسیار به امتیاز شما اضافه میکند . چون شما به ازای هر 1000 تومانی همراه اول یک امتیاز از قرعه کشی همراه اول دریافت میکنید که بسیار مفید خواهد بود . قرعه کشی 200 میلیونی برای خرید خیلی کمک میکند که شما انگیزه خرید شارژ 1000 تومانی بانک گردشگری را به صورت سریع و مستقیم داشته باشید . ما پیشنهاد میکنیم که از به بهترین نحو استفاده کنید زیرا برای تجارت پارسیان پاسارگاد و بسیاری بانک های دیگر خیلی از کاربران از شارژ سریع استفاده میکنند . همان که شما دوستان رایتل و تالیا هم از آن استفاده میکنید و به صورت شارژ همراه اول دریافت میکنید خیلی خوب و عالی به صورت در رنگی شارژ با کمک بانک گردشگری قرار گرفته و همچنان میتوانید آنتی ویروس و کارت تلفن بین المللی هم خریداری کنید . از کاربران رایتلی برای خرید شارژ مستقیم رایتل پیشنهاد میکنیم که اول شارژ مستقیم تالیا بانک گردشگری را که عضو شتاب هم هست توضیح دهیم و سپس برای خرید شارژ رایتل اقدام نمایید . ما همچنان شارژ همراه اول و ایرانسل شارژ را که شما اطلاعات بسیاری در مورد آن دارید تایید میکنیم اما مورد مهمتری است که برای رفتن به سایت همراه اول میتوانید از سایت استفاده نمایید .

شارژ مستقیم همراه اول پنج هزاری گردشگری

Incoming search terms:

  • ئزه هق
  • www mci ir com
  • www mci


شارژ مستقیم همراه اول دو هزار تومانی گردشگری

شارژ مستقیم همراه اول دو هزار تومانی بانک گردشگری که همانند پرداخت قبض برای شما اهمیت بسیار زیادی خواهد داشت را میتوانید به صورت کارت شارژ تالیا و خریداری کنید که از بهترین گزینه های خرید خواهد بود . بله شاید کار شما را برای وصل شدن به اینترنتی با سیم کارت آسان تر کند ولی در صورتی که سیم کارت اعتباری داشته باشید نیاز به یک شارژ دیتای گردشگری هم از همراه اول خواهید داشت که بتوانید با آن از خود نهایت لذت را ببرید . www.rangisharj.ir این امکان را به شما میدهد که برای خرید همراه اول دو هزار تومانی از شارژ اتوماتیک و اتوشارژ استفاده کنید که خیلی آسان شارژ میشود و نیازی به پین کد برای موبایل شما نمیباشد . این مسئله که سایت بهشارژ و رنگی شارژ همکار هستند موردی نیست و نمیخواستیم به آن اشاره کنیم . چون موردی بسیار مهم تر است که از خرید تالیا شارژ گردشگری آن هم دو هزار تومانی و شارژ رایتل دیتا خرید میکنید هم بسیار مهم است . شما عزیزان همیشه از رنگی شارژ و رنگی شارژ که کارت شارژ های خود را به صورت ارزان قیمت و در برخی موارد زیر قیمت میخریدید راضی خواهید بود چون ما با تمام توان از شارژ دو هزار تومانی بانک گردشگری برای رضایت شما دوستان استفاده میکنیم که بتوانید به راحتی هرچه تمام تر از استفاده کنید و اتوشارژ بانک گردشگری را ارزان قیمت بخرید . ایرانسل اتوشارژ بسیار کاربردی ارائه میکند که قابل تقدیر است و ما برای همین مورد با ایرانسل همکاری میکنیم و اتوشارژایرانسل میفروشیم . آیا میدانستید از سایت rangisharj.ir هم امکان پذیر است و همگی کاربرانی که هر 1000 تومان کارت شارژ اینترنتی همراه اول مستقیم از سایت رنگی شارژ خریداری میکنند یک امتیاز به آنها به صورت شارژ مستقیم یا شارژ اینترنتی اضافه میشود و در همه حال میتوانند از نیز مانند تالیا و رایتل خرید شارژ کنند که این موردی بسیار جذاب از بانک گردشگری 2000 تومانی است و شما را شگفت زده میکند .

شارژ مستقیم همراه اول دو هزار تومانی گردشگری


  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >

آخرين مطالب


برچسب ها


امکانات و بخش های دیگر

Sitemap | Tags | | ALEXA